KULLANIM ŞARTLARI

www.kazannakliyeciler.com`a (bundan sonra Web Sitesi olarak anılacaktır) ve ilgili web sitelerine, hizmetlerine, uygulamalarına ya da araçlarına erişerek, Web Sitesi`nin çalıştığından emin olmak için tasarlanmış olan, köprünün hazırladığılar da dahil olmak üzere, aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz. herkes. Bu Hizmet Şartları, sizinle www.kazannakliyeciler.com arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma teşkil etmektedir. Bu Hizmet Koşullarını, bir Web Sitesi hesabı kaydederken "Hesap Oluştur" düğmesine tıklayarak ve bir reklam gönderme de dahil olmak üzere www.kazannakliyeciler.com hizmetlerine, uygulamalarına ve araçlarına erişerek veya bunları kullanarak erişebilirsiniz.

 

WEB SİTESİNİ KULLANMA

Web Sitesini kullanmanızın bir koşulu olarak (www.kazannakliyeciler.com ve ilgili web siteleri, hizmetler, uygulamalar ve araçlar dahil), şunları yapmayacağınızı kabul edersiniz:

 • herhangi bir yasayı ihlal etmek;
 • tehdit edici, küfürlü, iftira niteliğinde, müstehcen veya uygunsuz materyaller göndermek;
 • herhangi bir yanlış veya yanıltıcı materyal veya herhangi bir türde mesaj göndermek veya başka bir şekilde iletmek;
 • herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal etmek;
 • spam, zincir mektupları dağıtmak veya piramit şemalarını tanıtmak;
 • Web Sitesine veya Web Sitesi kullanıcılarının menfaatlerine veya mülkiyetine zarar verebilecek virüsleri veya diğer teknolojileri dağıtmak;
 • Altyapımıza makul olmayan bir yük koymaya veya Web Sitesinin düzgün çalışmasını engellemeye ya da katkıda bulunmaya;
 • herhangi bir kişinin içeriğini kabul etmeden kopyalamak, değiştirmek veya dağıtmak;
 • Web sitesine erişmek ve açık yazılı iznimiz olmadan herhangi bir amaç için içerik toplamak için herhangi bir robot örümceği, kazıyıcı veya diğer otomatik araçları kullanın;
 • e-posta adresleri de dahil olmak üzere başkaları hakkında rızaları olmadan hasat veya başka bir şekilde bilgi toplamak;
 • Web Sitesindeki, hizmetlerden, uygulamalardan veya araçlardan veya Web Sitesinin telif hakları ve ticari markalarından hak veya içeriği kopyalamak, değiştirmek veya dağıtmak;
 • e-posta adresleri de dahil olmak üzere, kullanıcıların rızası olmaksızın, kullanıcılarla ilgili bilgileri hasat etmek ya da toplamak;
 • Web Sitesine erişimi engellemek veya kısıtlamak için kullanılan baypas önlemleri;
 • sahte ürünler satmak veya üçüncü tarafların telif haklarını, ticari markalarını veya diğer haklarını ihlal etmek.

Web sitesine gönderdiğiniz tüm bilgilerden ve gönderilerinizden kaynaklanabilecek sonuçlardan yalnızca siz sorumlusunuz. Uygun olmayan veya yukarıdaki şartları ihlal ettiğini düşündüğümüz içeriği reddetme veya silme hakkımız saklıdır. Ayrıca, bir kullanıcının sitenin kullanımını geçici veya kalıcı olarak kısıtlamak veya kullanıcının kaydını reddetmek için kendi takdirimize bağlı olarak hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu Hizmet Koşullarını herhangi bir şekilde ihlal ettiğine ve / veya web sitelerine, hizmetlere, uygulamalara veya araçlara şüpheyle yaklaştığınıza inanıyorsak, kendi takdirimize bağlı olarak, sizinle iletişim halinde olan diğer Web Sitesi kullanıcılarını bilgilendirebilir ve tavsiye edebiliriz. Dikkatli davranıyorlar.

 

WEB SİTESİNİ AŞAĞIDAKİ

Web Sitesini, hizmetlerini, uygulamalarını ve araçlarını güvenli ve düzgün bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Lütfen raporlama sistemini kullanarak sorunları, rahatsız edici içeriği ve politika ihlallerini bize bildirin.

Diğer çareleri sınırlamadan, uyarılar yayınlayabilir, hizmetimizi sınırlayabilir veya feshedebilir, barındırılan içeriği kaldırabilir ve üçüncü şahısların haklarını ihlal ettiğini veya tutarsızlıkla hareket ettiklerini düşünürsek, kullanıcıları Web Sitesinden uzak tutmak için teknik ve yasal adımlar atabiliriz. Politikalarımızın mektubu veya ruhu (sınırlama olmaksızın, geçici veya daimi askıya alma veya Web sitesi çalışanlarını veya diğer kullanıcıları taciz etme dahil). Ancak, bu adımlardan herhangi birini almaya karar vermemize, barındırılan içeriği kaldırmamıza veya bir Web Sitesini kullanıcı dışında tutmamıza ya da kullanmayacağımıza, sitemizde, hizmetlerimizde, uygulamalarımızda ve araçlarımızda iletilen veya saklanan bilgileri izleme yükümlülüğümüz yoktur ve biz de Websitesi üzerinde yetkisiz veya yasa dışı içerik veya kullanıcı tarafından Web Sitesinin kullanımı ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemek.

 

WEB SİTESİ PAZARI

Web sitesinin bazı özellikleri, diğer sitelerin, hizmetlerin, uygulamaların ve araçların veya diğer sitelerin reklamlarını görüntüleyebilir. Web sitesini kullanarak, reklamlarınızın Web Sitesinde, hizmetlerde, uygulamalarda ve araçlarda görüntülenebileceğini kabul edersiniz.

 

İÇERİK

Web sitesi bizden, sizden ve diğer kullanıcılardan içerik içerir. Web sitesi telif hakkı yasaları ve uluslararası anlaşmalar ile korunmaktadır. Web Sitesi üzerinde veya aracılığıyla görüntülenen içerik, telif hakları yasaları ve uluslararası sözleşmeler uyarınca, toplu iş ve / veya derleme olarak korunmaktadır. Açık yazılı rızamız olmadan Web Sitesinden içerik kopyalamamayı, dağıtmamayı veya değiştirmemeyi kabul edersiniz. Web sitesinde yer alan herhangi bir kaynak kodu parçalarına ayırmayabilir veya kaynak koda dönüştüremez, tersine mühendislik uygulayamayabilir veya başka bir şekilde denemeyebilirsiniz. Yukarıdakileri sınırlamadan, Web Sitesi`nin (kendi içeriğiniz dışında) herhangi bir yönüyle çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz. Bize içerik verdiğinizde, bize herhangi bir telif hakkı kullanma hakkı veren, münhasır olmayan, dünya çapında, kalıcı, geri dönülemez, telifsiz, alt lisanslanabilir (birden fazla katman aracılığıyla) bize verilme hakkına sahip olduğunuzu beyan edersiniz. Bu içerikle ilgili, şu anda bilinen ya da gelecekte keşfedilebilecek ya da keşfedilebilecek herhangi bir ortamda, küresel eBay topluluğunun bir parçası olan hizmetler, uygulamalar ve araçlar gibi, bu içeriğe, tanıtıma, ticari markalara, tasarıma, veri tabanına ve fikri mülkiyet haklarına, eBay veya diğer ülkelerdeki ilan sitelerimiz olarak. Buna ek olarak, içerikte sahip olduğunuz tüm ahlaki haklardan yasaların izin verdiği ölçüde feragat etmiş olursunuz.

Web sitesi zaman zaman bir reklamda sağladığınız bilgileri desteklemek için üçüncü taraf veri sağlayıcıları kullanabilir. Bu açıklamaları, ürün özelliklerini ve diğer içeriği içerebilir. Bu bilgileri yalnızca, Web Sitesi reklamı ile ilgili olarak, reklamınızın The Website sitesinde bulunduğu süre boyunca kullanabilirsiniz. Sağlanan bilgiler telif hakkı, ticari marka ve / veya diğer korumalara tabi olabilir. Bu tür korumalı bilgileri kaldırmamayı ve / veya içeriğe dayalı herhangi bir türev eseri oluşturmamayı kabul etmektesiniz (bunları reklamlarınıza dahil etmek dışında). Bu izin, Web Sitesinin takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda değişiklik veya iptal hakkına tabidir.

Bir reklam yayınlamadan önce tüm ek verileri inceleme fırsatınız olmayabilir. Web sitesi, üçüncü tarafların sağladığı ek verilerin doğruluğundan sorumlu değildir. Reklamlarınızın doğru olduğundan emin olmak, yanıltıcı bilgiler içermemek ve bu Hizmet Şartları`na ve tüm Web Sitesi politikalarına tam olarak uymaktan sorumlu olmaya devam ediyorsunuz. Reklamınız sitede göründükten sonra bu verilerde yanlışlıklar fark ederseniz lütfen bizimle iletişime geçin.