Kategorilere dön

Fiyat 1010101 TRY

Yener Kanteper
Yener Kanteper
çevrimiçi 3 yıl önce

Kayıtlı

5 Aralık 2018

Gönder

Ücretsiz

16 Temmuz 2022, 13:17

İstanbul İli, İstanbul

Fiyat 1010101 TRY

Favorilere ekle

ilan ücretsiz

Condition

New

Privat person / Business

Privat person

CEPMAX; içinde bir fikir olan, büyük emekler verilerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı bir platforma sahip “Telefon Uygulaması”dır.

Cepmax'ı kullanabilmek için Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Ardından giriş yapabilirsiniz. Görevler Gün içinde yapay zekanın size verdiği görevleri herhangi bir zaman dillimin de yerine getirerek puan ve para kazanabilirsiniz. Cepmax içerisinde kendinize ait ekibinizi oluşturabilir ve kariyer basamaklarını adım adım çıkabilirsiniz. Üstelik ekibiniz ile uygulama üzerinden haberleşebilirsiniz.

Türkiye’de akıllı telefon kullanımı yüzde 85’e ulaşmış durumdadır. Milyonlarca kullanıcı artık mobil dünyada vaktini geçirmektedir. Cepmax bunu eğlenceli hale getirerek size günlük görevler verir, hem eğlenerek hemde gelir elde edebilirsiniz. ve bütün bu avantajlar tamamen ücretsizdir.

Her gün uygulamaya girdiğinizde, günlük 24 adet görev verilecektir. Göreviniz uygulama içerisinde izlediğiniz reklamlardır. Göreviniz bu reklamları başarılı bir şekilde izlemek. Görev mantığı genel kültür ve sosyal içeriklerden oluşan, para

kazanırken aynı zamanda eğlenceleri vakit geçireceğiniz özelliktedir.

Yapacağınız her görevin kaç kuruş olduğunu görebileceksiniz. Başlangıç olarak

sistem 15 kuruştan başlamaktadır. Her görevin değeri 15 kuruştur. 24

görev ile kazanacağınız günlük miktar 3.6 TL’dir. 30 gün yapacağınız görevler ile 108 TL net gelir elde edebileceksiniz.

Ayrıca referans kodunuzla ekip kurarak, sevdiklerinizin ve başkalarınında kazanmasına aracı olabilirsiniz bu sayede. birinci hattınızdaki her üyeden aylık 7.2 TL 'den kazanç elde edersiniz. Örnek olarak 100 Kişi dahi olduğunda aylık ekstra 720 TL kazanç elde edersiniz. Ayrıca ekibinizin kazandığı toplam kazançtan kariyerinze göre ekstra gelirler elde edebilirsiniz.

Cepmax Destek Platformunda, Cepmax hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, üyelik işlemlerini gerçekleştirebilir. üyelik sonrası destek alabilirsiniz.

Playstore dan girerek , Cepmax uygulamasını indirin, 48158277692 .sponsor no olarak girerek kaydınızı tamamlayın.saygilarimla...

See translation

59472

54

Yener Kanteper
Yener Kanteper
çevrimiçi 3 yıl önce

Kayıtlı

5 Aralık 2018

Gönder

Gönder

Yorumlar

Yorumunuzu buraya yazın

Mesajın metni çok kısa, daha fazla kelime ekleyin

Gönder

Yorumlar: 1

200 kişi ekleyin lütfen

Cevapla

Daha fazla sonuç

Gizle